serwisowany.pl

Jak działamy?

Znalazłeś samochód?


Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy wybranego przez Ciebie pakietu.


Sprawdź opinie w Google Kontakt
img
img

Wykonujemy oględziny


My kontaktujemy się z sprzedawcą, umawiamy termin oględzin oraz wykonujemy inspekcję samochodu.


Cennik

Kontakt / raport


Niezwłocznie po oględzinach kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy szczegóły inspekcji.

Raport, który przesyłamy po oględzinach jest na wysokim poziomie MERYTORYCZNYM i SZCZEGÓŁOWYM.

Niejednokrotnie spotykamy się z podobnymi opiniami profesjonalnych auto salonów: "Państwo wykonują bardzo rzetelnie i szczegółowo swoją pracę, inaczej wygląda to z strony firmy a*******o, którzy bardzo powierzchownie i w pośpiechu wykonują oględziny".

KontaktRaport
img

Twoja decyzja


Posiadając istotną wiedzę na temat rzeczywistego stanu samochodu, podejmujesz decyzję o zakupie.


Wybierz pakiet i sprawdź samochód.

Sprawdź samochód
img

serwisowany.pl

Co i w jaki sposób sprawdzamy?

Priorytetem jest sprawdzenie samochodu pod względem wypadkowości i przebiegu. Następnie sprawdzamy dokładnie wszystkie układy od podwozia aż po systemy elektroniczne. Na samym końcu przeprowadzamy jazdę próbną, diagnostykę komputerową oraz przegląd dostępnej dokumentacji. Po kompletnym sprawdzeniu w/w podpunktów jesteśmy w 95 % ocenić rzeczywisty stan pojazdu, wykryć wszelkie wady, zatajoną historię wypadkową samochodu czy nie prawdziwy, cofnięty przebieg.

img

Kompletne sprawdzenie!

Priorytetem jest sprawdzenie samochodu pod względem wypadkowości i przebiegu. Następnie sprawdzamy dokładnie wszystkie układy od podwozia aż po systemy elektroniczne. Na samym końcu przeprowadzamy jazdę próbną, diagnostykę komputerową oraz przegląd dostępnej dokumentacji. Po kompletnym sprawdzeniu w/w podpunktów jesteśmy w 95 % stwierdzić rzeczywisty stan pojazdu, wykryć wady, zatajoną wypadkowość samochodu czy wszelkie przekłamania z przebiegiem.

img

Doświadczenie

Jako, że mamy spore doświadczenie warsztatowe, jesteśmy realnie wycenić wady lub mankamenty, które wynikły podczas oględzin i wraz z klientem podjąć decyzję o kosztach ewentualnych napraw.

img

Dlaczego warto Nam zaufać?

Ukryte wady przez sprzedającego narażają Cię na duże wydatki, sięgające setki a nie rzadko kilka tysięcy złotych. Chcesz abyś Ty oraz twoi bliscy czuli się bezpiecznie? Nie pozwól, aby nie sprawnie technicznie samochód naraził Cię na niebezpieczeństwo. Zakupiony samochód, z pewna historią i dokumentacją, zachowuje dłużej swoją wartość.

img

Negocjacja ceny

Pomagamy w profesjonalnej negocjacji ceny! 90% naszych klientów kupiło samochód taniej, dzięki naszym merytorycznym negocjacjom z sprzedającym. Tym sposobem koszty za naszą inspekcję w łatwy sposób się wracają. A ty masz pewny samochód!

img

Nasz sprzęt

Posługujemy się tylko i wyłącznie legalnymi, homologowanymi oraz certyfikowanymi narzędziami oraz oprogramowaniem. Nie uznajemy kompromisów. Posiadamy sprzęt z najwyższej półki, który pozwala na maksymalizację jakości Naszych usług, a jednocześnie na minimalizację tolerancji błędów pomiarowych!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 085 738