serwisowany.pl

Opinie o nas

Dlaczego cała Nasza konkurencja nie ma opinii w erze internetu? Recenzje na portalach są ukrywane? Czy jest tam coś, co jest nie wygodne? Opinie Naszych klientów są prawdziwe! Nasze opinie nie są kupowane! Nasze opinie są rzetelnie zdobyte!

Łukasz G . . .

Świetny kontakt, fachowe podejście do klienta i szybkie działanie. Nawet ok 3 tyg po sprawdzeniu samochodu Pan Dawid służył radą kiedy zadzwoniłem z serwisu z pytaniem. Myślę, że kupno auta bez fachowego sprawdzenia jest dziś już nie ryzykiem a raczej głupotą. No chyba, że samemu jest się ekspertem i ma odpowiedni sprzęt a przy okazji pół dnia wolnego i stacje paliw pod domem. Bo jechać możliwe że na marne 300 km (w moim przypadku) w jedną stronę to nic na co czekam z niecierpliwością 😊 Bardzo polecam i jeszcze raz dziekuje! Superb sprawuje się świetnie 😊

Krystian Z . . .

Bogata wiedza, ogromne rozeznanie, duże doświadczenie. Gdyby nie pan Dawid, pewnie kupiłbym samochód zdecydowanie nie zasługujący na swoją cenę. Warto skorzystać z pomocy, bo pan Dawid jest w stanie znaleźć każdy defekt oglądanego samochodu. Auta (na szczęście) nie kupiłem, ale szukając kolejnego, na pewno skorzystam z jego usług.

Dariusz G . . .

Kupno auta było dla nas dość stresującą sytuacją. Dzięki panu Dawidowi jednak cała "operacja" przebiegła spokojnie i bezproblemowo. Pan Dawid to rzetelny fachowiec o bardzo dużej wiedzy. Bardzo skrupulatnie i z zaangażowaniem odniósł się do naszych pytań i wątpliwości (dla wyjaśnienia: auto zostało kupione). Panie Dawidzie dziękujemy za poświęcony czas i profesjonalne podejście do tematu.

Bartek Ch . . .

Jestem naprawdę zadowolony z usług pana Dawida. Sprawdzenie samochodu przebiegło bardzo sprawnie i dzięki temu jestem posiadaczem nowego autka. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem auta i jak ja jesteś laikiem w temacie taka usługa jest konieczna i pozwala na podjecie decyzji o zakupie ze spokojną głową. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i przystępna cena. Gorąco polecam.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 085 738