Pomoc w zakupie nowego samochodu

Pomoc w zakupie nowego samochodu - pełna weryfikacja nowego auta

Zakup nowego samochodu to marzenie niemal każdego kierowcy. Brak ryzyka awarii, najnowsze rozwiązania technologiczne, brak historii użytkowania i przebiegu. To wszystko cechy, które zachęcają nas do kupienia nowego auta. Nigdy jednak nie pomyślelibyśmy, że przy tego typu inwestycji również możemy skorzystać z pomocy w zakupie nowego samochodu. Oczekujemy przecież, że auto z salonu będzie w stanie fabrycznym. Doświadczenia jednak mogą być zupełnie różne. Najczęstsze uszkodzenia nowych aut są wykonywane podczas transportu. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy auto dostarczane jest do siedziby dealera, jak również podczas parkowania czy wykonywania manewrów na placu. Uszkodzenia dokonane podczas transportu nowego samochodu niestety cały czas się zdarzają. Są to czasami delikatne otarcia, zarysowania, aż po większe wgniecenia, a także uszkodzenia podwozia, czy nawet usterki związane z układem jezdnym. Przecież pojazdy są często przeładowywane, korzystając z różnych środków transportu. Kupujący będąc w salonie, pod wpływem emocji, nie są w stanie wszystkiego zauważyć. Ufamy, że samochód od dealera nie powinien budzić żadnych zastrzeżeń i sądzimy, że nie potrzebujemy pomocy w zakupie nowego samochodu. W końcu dlatego kupujemy auto nowe, aby nie musieć spotykać się z wszystkimi problemami, które zwykle charakteryzują auta używane.

Kiedy korzystać z pomocy w zakupie nowego samochodu?

Dziś już nie dziwi sprzedawców w salonach fakt, że część klientów potrzebuje pomocy w zakupie nowego samochodu, chcąc je sprawdzić przez niezależnego specjalistę. Taka usługa pozwala oszczędzić mnóstwo nerwów i pieniędzy. Przecież kupno nowego auta to ogromny wydatek. Chcemy, więc aby towarzyszyły mu pozytywne emocje. Kiedy jest najlepszy moment na weryfikacje takiego pojazdu? Najlepiej zrobić to tuż po dostarczeniu samochodu przez firmę transportową do salonu. Dobrze, gdyby taka weryfikacja nastąpiła jeszcze przed przeglądem zerowym, zanim zostanie podpisana dokumentacja przez właściciela. Często jest tak, że w przypadku znalezienia uszkodzenia, dealer naprawia i ukrywa usterkę, nie informując nas nawet o tym, licząc że nie zauważymy wady pojazdu. Warto więc przy wizycie w salonie skorzystać z usługi pomocy w zakupie nowego samochodu przez specjalistę. Taki wybór da nam spokój i pewność, że auto zostanie dobrze zweryfikowane i sprawdzone. Eksperci z firmy Serwisowany oferują pomoc w zakupie nowego samochodu. Każde oględziny są przeprowadzone w sposób wyjątkowy przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Nowy pojazd zostanie zbadany za pomocą specjalnego miernika lakieru przy obecności pracownika salonu. Eksperci z firmy Serwisowany sprawdzą czy zgadza się wyposażenie auta z tym zawartym w umowie, czy wszystkie elementy są dobrze spasowane, a także czy nie ma żadnych uszkodzeń w podwoziu, silniku oraz usterek w układzie jezdnym i zarysowań.

Pomoc w zakupie nowego samochodu - profesjonalna ochrona dla kupujących

Często słyszymy w salonach, że pomoc w zakupie nowego samochodu i związane z nią wszystkie zabiegi nie są konieczne. Ale odbierając auto podpisujemy umowę, świadczącą o tym, że auto jest bez wad. Czyli niejako zatwierdzamy i godzimy się na jego stan faktyczny. Trudno później udowadniać, ze na przykład zarysowania, czy wgniecenia na karoserii nie powstały z naszej winy, jeśli ich wcześniej nie zauważymy.

Jeśli zostanie wykryta jakaś wada w salonie, możemy odstąpić od umowy, zażądać naprawy, albo uzyskać nawet dodatkowy rabat. W takiej sytuacji również przydaje się wsparcie ekspertów z firmy Serwisowany, którzy doskonale znają prawa konsumenta i są w każdej chwili odwołać się do zapisów w umowach. Takie osoby w sposób trzeźwy i bez emocji spojrzą na nasz nowy samochód, często zauważając wiele elementów, na które sami byśmy nie zwrócili uwagi. Warto więc wziąć pod uwagę taką opcję, szczególnie że w przypadku nowego auta mamy prawo wymagać najwyższej jakości usług.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 085 738